Bitcoiner.TV

Język:

JAK ZARABIAĆ BITCOINY I INNE KRYPTO ZA DARMO

Czy naprawdę da się zarabiać darmowe bitcoiny bez ich kupowania? Tak! Oto lista stron internetowych, które są skłonne płacić za wykonywanie prostych czynności online, takich jak odwiedzanie witryn internetowych, klikanie reklam, wypełnianie ankiet, oglądanie filmów itp.

Stake Biswap

Stake Betfury
Darmowe krypto co 5 minut na twój portfel FaucetPay!

 • BTC
 • USDT
 • BNB
 • TRX
 • LTC
 • DOGE
 • DASH
 • ZEC
 • DGB
 • BCH
 • ETH
 • FEY

Najlepsze gry blockchainowe - Graj i Zarabiaj!

Polecane kryptoserwisy:

Strona WWW

Opis strony

Join Stormgain STORMGAIN MINER +1000 darmowych satoshi każdego dnia!

Narzędzie Cloud Miner umożliwia wydobywanie monet BTC na serwerach StormGain. Włączaj narzędzie Miner na 4-godzinne zmiany i wypłać środki do portfela, gdy osiągniesz równowartość co najmniej 10 USDT w BTC. Nie potrzebujesz drogiego sprzętu ani obciążać procesora, szybko i bez ryzyka!

Zarejestruj się za pomocą kodu promocyjnego "MINER" i otrzymaj $5 USDT.
Join Coinpayu COINPAYU to platforma PTC połączona z faucetem bitcoinowym na której można zarobić ponad 100 darmowyh satoshi dzienie.
Wypłata: BTC, altcoiny i Payeer.

Sposoby zarobku: OfferWall, Reklamy PTC, Reklamy Video, Referale i Faucet.

Join CryptoWin CRYPTO WIN - Kran Bitcoin i strona internetowa PTC. Wypełniaj oferty i ankiety, oglądaj filmy, graj w gry, aby zarabiać jeszcze więcej! Ponadto zarabiasz stałe 0,7% dzienne odsetki od zakupionych akcji. Im więcej kupisz akcji, tym wyższy zysk.

Wypłata: BTC i FaucetPay.

Join Betfury BETFURY BOXES Chcesz zdobyć darmowe kryptowaluty? Zarabianie krypto z BetFury Boxes jest łatwe! Zdobywaj Satoshi co 20 minut, wypłacaj środki do swojego salda na platformie, graj lub zarządzaj tymi monetami jak chcesz! Rozpoczynasz grę od rangi nowicjusza. Im więcej grasz - tym wyższa jest Twoja ranga. Wejdź na następną rangę i zdobądź nagrodę 10000 satoshi!
Wypłata: Bitcoin (BTC) i Binance Coin (BNB)
Join LUCKYFISH LUCKYFISH to pierwsza na świecie internetowa platforma do gier bitcoin dla wielu graczy. Oferuje kran z wieloma kryptowalutami, z którego możesz korzystać tyle razy, ile chcesz, bez konieczności dokonywania wpłat. Tak, dobrze to przeczytałeś, NIEOGRANICZONY KRAN! Oznacza to, że możesz odebrać darmowe monety za każdym razem, gdy przegrasz lub wypłacisz pieniądze. Jedynym warunkiem jest to, że saldo Twojego konta musi wynosić „zero”, aby odebrać darmowe monety z kranu.
Join Everve EVERVE - pozwala na przetwarzanie twojej aktywności w mediach społecznościowych na pieniądze. Działania te obejmują obserwowanie innej osoby na Instagramie, Twitterze, VK, oglądanie YT itp. Możesz wysłać zarobione pieniądze do swojego portfela Payeer i wymienić je na bitcoiny.

Wypłata: Qiwi, Yandex Money i Payeer.

Join AdBTC AdBTC jest jedną z najlepszych dostępnych stron Bitcoin PTC. Potencjał zarobkowy jest spory i każdy może zacząć zarabiać satoshi każdego dnia przy niewielkim wysiłku. Opcje wypłaty: Bitcoin, ExpressCrypto, FaucetPay i Payeer.

Opcje: PTC, Autosurfing, Shortlinki i referale.

Join FireFauecet FIREFAUCET Zarabiaj swoje ulubione krypto wykonując zadania, za które zdobywasz nowe poziomy doświadczenia! Firefaucet obsługuje 9 kryptowalut, wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy i bezpośrednie płatności do Twojego portfela.
Wypłata: BTC i 9 innych crypto, FaucetPay.

Opcje: Faucet, OfferWall, PTC, Autoclaim, Codzienny Bonus, Referale

Join FREESKINS FREESKINS to najłatwiejszy sposób na zarabianie darmowych bitcoinów. Możesz wypełniać ankiety, oglądać filmy lub pobierać aplikacje, aby zarabiać monety. Niektóre oferty wymagają telefonu komórkowego, inne można zrobić na komputerze. Po zebraniu wystarczającej liczby monet do wypłaty, możesz przejść do sekcji wypłat, kliknąć przycisk Bitcoin i dokonać wypłaty bezpośrednio na adres BTC.
Join Faucet Crypto FAUCET CRYPTO Szukasz łatwego w obsłudze kranu bitcoin? FaucetCrypto to nie tylko zwykła witryna do zarabiania. Jest pełen dodatkowych funkcji. Odbierz darmowe monety już dziś! FaucetCrypto obsługuje obecnie 20 kryptowalut.
Wypłata: BTC i 20 innych crypto, FaucetPay.

Opcje: Faucet, Shortlinki, PTC, osiąganie leveli, referale.

Join FreeBitco.in FREEBITCOIN to chyba najstarszy działający "Faucet" bitcoinowy nieprzerwanie wypłacający satoshi od 2013 roku.
Wypłata środków: Bitcoin.

Opcje zarobku: Faucet, Zakłady, Gra HI-LO, Loteria, Referale.

Join Surfe.be SURFEBE Zarabiaj pieniądze w Internecie bez inwestowania, wykonując proste zadania. Ważne! Zainstaluj aplikację (mobilną) lub rozszerzenie przeglądarki (PC), aby pomnożyć swoje zarobki! Wypłata: WebMoney, Quiwi, and Payeer (zalecane).

Opcje: Mobilna Apka, PTC, Reklamy Video, 10 poziomów referali!

Join Cointyply COINTIPLY jest platformą zdobywania nagród Bitcoin nowej generacji. Użytkownicy zarabiają darmowe BTC, wchodząc w interakcje i wykonując zadania. Wypłata: BTC i Doge.

Opcje: OfferWall, Ankiety, PTC, Reklamy Video, Referale, Gry i Faucet.

Join FaucetPay FAUCETPAY Wybierz z ogromnej listy ponad 600 faucetów, z których możesz skorzystać. Możesz też poświęcić trochę czasu i kliknąć zadania, oferty i reklamy PTC. Wypłata: Bitcoin i 9 innych kryptowalut.

Opcje: Faucety, OfferWall, PTC, Ankiety, Gry i Referale.

Join GraB.TC GRABTC to coś więcej niż tylko kran bitkoinowy! Wykonuj zadania by zdobyć POZIOMY DOŚWIADCZENIA. Na każdym poziomie Twoje nagrody rosną do x3,75. Wypłata: BTC i FaucetPay.

Opcje: Faucet, Shortlinki, PTC, Zadania, CPU Mining, referale.

Join HoneyGain HONEYGAIN Dzięki Honeygain możesz zarabiać, po prostu udostępniając swój Internet. Honeygain można zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Windows, Linux, MacOS lub Android ze stabilnym połączeniem internetowym. Gdy osiągniesz wymaganą kwotę 20 USD, poproś o wypłatę za pomocą metody płatności BTC. W ciągu dwóch dni roboczych Honeygain dokona płatności na Twój portfel. Zarejestruj się i otrzymaj $5 za darmo!

Ważne: Aby wypłacić swoje krypto-zarobki, potrzebujesz „ADRES BITCOIN” (jeśli jeszcze go nie masz). Ale nie martw się, uzyskanie go zajmuje tylko kilka minut. Najłatwiejszą i najszybszą metodą uzyskania adresu bitcoin jest zarejestrowanie się na jednej z giełd kryptowalut. Polecamy BINANCE i PAYEER.

BINANCE - Największa na świecie giełda kryptowalut. 150 różnych altcoinów, „kontrakty futures”, handel z dzwignią, pożyczki crypto, lokaty oprocentowane, karta VISA, Binance POOL dla górników kopiących BTC i ETH i wiele więcej. Binance to najlepszy wybór dla profesjonalnego bitcoinera.

PAYEER - Łatwa w użyciu giełda kryptowalut i portfel elektroniczny. Obsługuje Bitcoiny, 6 altcoinów i 3 waluty fiducjarne (EUR, USD, RUB). Prosta rejestracja i natychmiastowa aktywacja. Nie wymagana weryfikacja. Doskonały serwis dla początkujących!ZARABIAJ ZARÓWNO NA WZROSTACH JAK I SPADKACH BITCOINA!

Na zwykłych rynkach (spot) handlowcy mogą zarabiać tylko wtedy, gdy wartość Bitcoina wzrośnie. W przeciwieństwie do kontraktów futures, możesz zyskać na oba sposoby, gdy wartość aktywów wzrośnie lub spadnie. Po prostu wybierz DŁUGĄ POZYCJĘ, jeśli uważasz, że cena Bitcoina będzie rosła, lub KRÓTKĄ POZYCJĘ, jeśli przewidujesz, że cena Bitcoina będzie spadać.

Free Bitcoin Card


Najlepsze platformy "Bitcoin Futures"

Jeśli zgromadziłeś już wystarczjącą ilość satoshi (o wartości przynajmniej 10 USD), nadszedł czas, aby zarobić „prawdziwe pieniądze”! Trejderzy mogą wybierać dźwignie do 125X, co może znacznie zwiększyć Twoje zyski. Jeśli jednak jesteś początkującym inwestorem, zdecydowanie zalecam lewarowanie 1x-3X, ponieważ handel z wysoką dźwignią jest bardzo ryzykowny.


Strona WWW

Opis strony

Join Binance Futures

BINANCE FUTURES Największa na świecie platforma futures obługująca bitcoiny i altcoiny. Otwórz konto w mniej niż 30 sekund!

Liczba rynków: +90 | Dzwignia: do X125

Bonus: 10% rabatu na prowizję za pierwszy miesiąc.

Join BYBIT

BYBIT oferuje najlepszą w swojej klasie głębokość rynku. Skonfiguruj Take Profit / Stop Loss przy wejściu, otrzymuj alerty dotyczące strategii i dostosuj swoje zamówienia jednym kliknięciem!

Liczba rynków: 9 | Dzwignia: do X100

Bonus: $600 w różnych promocjach do zgarnięcia!

Join PHEMEX

PHEMEX Prowadzony przez 8 byłych dyrektorów Morgan Stanley. Celem Phemex jest zbudowanie godnej zaufania platformy do handlu instrumentami pochodnymi na kryptowaluty.

Liczba rynków: 14 | Dzwignia: do X100

Bonus: Bonus powitalny $80.